Masaże ciała

Masaże ciała

Refleksoterapia stóp

Refleksoterapia stóp to rodzaj masażu leczniczego, polegający na uciskaniu i stymulowaniu receptorów znajdujących się na stopach odpowiadających poszczególnym narządom i układom ciała.

refleksoterapia
prenatalny

Masaż ciążowy/prenatalny

Masaż wykonany przez wykwalifikowanego terapeutę, jest bezpieczny zarówno dla mamy jak i dla dziecka. Wpływa na sferę psychiczną i fizyczną kobiety wprowadzając ją w stan relaksu. 

MASAŻ DRENUJĄCY CIAŁA

MASAŻ DRENUJĄCY CIAŁA to  brazylijski masaż drenujący ciała metodą Renata Franca; w ramach tego trwającego około godziny masażu autorską metodą Renaty Franca wykonywany jest drenaż nóg, stóp, brzucha, rąk, pośladków oraz pleców. Masaż ten jest rekomendowany osobom cierpiącym na zastoje limfatyczne, cellulit, kobietom w ciąży (od 4 miesiąca) oraz wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie w sposób holistyczny

MASAŻ MODELUJĄCY CIAŁA

MASAŻ MODELUJĄCY CIAŁA to brazylijski masaż modelujący całego ciała wykonywany autorską metodą Renata Franca. Masaż ten modeluje ciało poprzez odpowiednie wymodelowanie pośladków oraz wyszczuplenie brzucha- w trakcie masażu następuje przesuwanie tłuszczu w odpowiednie miejsca, dzięki czemu nadajemy sylwetce lepszy kontur. Ugniatanie, szczypanie i przesuwanie to tylko niektóre z sekwencji ruchów, które mają na celu nadać ciału nowy kształt i zapewnić krągłą sylwetkę.

MASAŻ RELAKSUJĄCY CIAŁA

MASAŻ RELAKSUJĄCY CIAŁA – wyjątkowy brazylijski masaż relaksujący całego ciała wykonywany autorską metodą Renata Franca. Masaż ten jest wskazany nie tylko dla tych, którzy potrzebują chwili relaksu i ukojenia lecz również dla sportowców, których mięśnie potrzebują wytchnienia od codziennych treningów. Masaż ten został opracowany jako połączenie tysiącletnich technik masażowych. Stosując głębokie ruchy rozciągające stosowane przez różne kultury, MASAŻ RELAKSACYJNY Renata França zapewnia równowagę między ciałem i umysłem, łagodzi bóle mięśni i odpręża ciało już w trakcie pierwszej sesji masażu. Technika ta pozwala na natychmiastowe uczucie lekkości i dobrego samopoczucia.

MIRACLE TOUCH Renata França

Jest to mieszanka niepowtarzalnych ruchów masaży stosowanych w drenażu limfatycznym i masaży modelujących w myśl metody Renata França. Działa jak natychmiastowa ręczna liposukcja, która zapewnia jednolitość skóry i poprawia widoczność zarysu mięśni. Jego wyjątkowy dotyk zmniejsza obwody i obrzęki oraz zmienia strukturę skóry z rezultatami widocznymi już podczas pierwszej sesji. Regularne stosowanie tej techniki zapewnia idealną sylwetkę i mocno wymodelowane ciało.

MASAŻ BABYMOON

Renata França właśnie uruchomiła protokół Babymoon, którego celem jest pomoc kobietom, które marzą o zostaniu matkami! Masaż powstał we współpracy z lekarzem ginekologiem położnikiem dr José Bento, obejmuje 97 manewrów, które pomagają odprężyć się, przyczyniają się do uwalniania endorfin, obniżają poziom hormonu kortyzolu, a tym samym zmniejszają poziom stresu! Ponadto Babymoon przyczynia się do obniżenia poziomu glukozy i insuliny we krwi kobiet, co sprzyja przywróceniu równowagi hormonów żeńskich, a to z kolei sprzyja owulacji. Ale to nie wszystko! Masaż ten, opracowany przez Renatę, pomaga również zwiększyć poziom oksytocyny, głównego hormonu odpowiedzialnego za poród! Babymoon to efekt wielomiesięcznych badań prowadzonych przez doktora José Bento, specjalistę w swojej dziedzinie. „Korzyści z masażu skierowanego do kobiet w ciąży są już szeroko znane, ale niewiele osób wie, jak ważna jest ta terapia dla tych Pań, które chcą zajść w ciążę lub dla tych, które są w trakcie leczenia bezpłodności” – mówi lekarz. Renata França jest dumna z pracy nad takim protokołem: „Podczas każdego manewru skupiałam się na korzyściach, jakie masaż przynosi ciału przyszłej mamy, łącząc techniki drenażu limfatycznego i głębokiego relaksu, połączone w celu redukcji kortyzolu”. Babymoon ma stać się ważnym elementem w życiu par, które są w trakcie starań o powiększenie rodziny, ponieważ wpływa pozytywnie na szereg funkcji organizmu kobiet pragnących zajść w ciążę. „ Naszym celem jest maksymalne ułatwienie oraz zminimalizowanie stresu dla par, które chcą zostać rodzicami; chcemy przyczynić się do szczęśliwego zakończenia”, mówi dr José Bento. Dodaje: „Renata jest wybitną specjalistką w masażu. Dlatego nikt nie byłby lepszy od niej, aby opracować technikę skoncentrowaną na tym celu”.

GALERIA

Masz pytania? Napisz do mnie!

Przed skorzystaniem z moich usług, zapoznaj się z regulaminem oraz przeciwwskazaniami.