Renata França

DRENAŻ LIMFATYCZNY metoda Renata França

Ta technika łączy ruchy polegające na mocnych uciskach i szybkim rytmie, które w połączeniu z ruchami pompującymi oraz opatentowanymi przez twórcę metody ruchami dają natychmiastowe, spektakularne rezultaty. Masaż ten zmniejsza obrzęki, aktywuje przepływ krwi i wzmacnia układ limfatyczny, co skutkuje praktycznie natychmiastowym usunięciem cellulitu. Po masażu obrzęki na całym ciele zmniejszają się, przyspiesza metabolizm a pacjent cieszy się dobrym samopoczuciem.

MIRACLE FACE Renata França

Natychmiastowy efekt liftingu masaż MIRACLE FACE uzyskuje poprzez zmniejszenie obrzęków twarzy (drenaż limfatyczny), podkreśla kontur twarzy i wspomaga naturalną rewitalizację skóry. Idealny dla narzeczonych, rekonwalescencji pooperacyjnej itp. MIRACLE FACE usuwa obrzęki i nadaje nowy kontur twarzy. Dzięki drenażowi limfatycznemu i technikom masażu modelującego masaż MIRACLE FACE zapewnia rezultaty tak wyjątkowe, jak jego wersja do ciała.

MASAŻ RELAKSUJĄCY Renata França

Masaż ten został opracowany jako połączenie tysiącletnich technik masażowych. Stosując głębokie ruchy rozciągające stosowane przez różne kultury, MASAŻ RELAKSACYJNY Renata França zapewnia równowagę między ciałem i umysłem, łagodzi bóle mięśni i odpręża ciało już w trakcie pierwszej sesji masażu. Technika ta pozwala na natychmiastowe uczucie lekkości i dobrego samopoczucia.

MASAŻ MODELUJĄCY Renata França

MASAŻ Modelujący to technika masażu manualnego polegająca na wykonywaniu energicznych, szybkich i zdecydowanych ruchów na całym ciele. Masaż ten przynosi zaskakujące rezultaty, ponieważ został stworzony z myślą o modelowaniu adipocytów. Oznacza to, że w trakcie masażu następuje przesuwanie tłuszczu w odpowiednie miejsca, dzięki czemu nadajemy sylwetce lepszy kontur. Ugniatanie, szczypanie i przesuwanie to tylko niektóre z sekwencji ruchów, które mają na celu nadać ciału nowy kształt i zapewnić krągłą sylwetkę.

MIRACLE TOUCH Renata França

Jest to mieszanka niepowtarzalnych ruchów masaży stosowanych w drenażu limfatycznym i masaży modelujących w myśl metody Renata França. Działa jak natychmiastowa ręczna liposukcja, która zapewnia jednolitość skóry i poprawia widoczność zarysu mięśni. Jego wyjątkowy dotyk zmniejsza obwody i obrzęki oraz zmienia strukturę skóry z rezultatami widocznymi już podczas pierwszej sesji. Regularne stosowanie tej techniki zapewnia idealną sylwetkę i mocno wymodelowane ciało.

MASAŻ BABYMOON Renata França

Renata França właśnie uruchomiła protokół Babymoon, którego celem jest pomoc kobietom, które marzą o zostaniu matkami! Masaż powstał we współpracy z lekarzem ginekologiem położnikiem dr José Bento, obejmuje 97 manewrów, które pomagają odprężyć się, przyczyniają się do uwalniania endorfin, obniżają poziom hormonu kortyzolu, a tym samym zmniejszają poziom stresu! Ponadto Babymoon przyczynia się do obniżenia poziomu glukozy i insuliny we krwi kobiet, co sprzyja przywróceniu równowagi hormonów żeńskich, a to z kolei sprzyja owulacji. Ale to nie wszystko! Masaż ten, opracowany przez Renatę, pomaga również zwiększyć poziom oksytocyny, głównego hormonu odpowiedzialnego za poród! Babymoon to efekt wielomiesięcznych badań prowadzonych przez doktora José Bento, specjalistę w swojej dziedzinie. „Korzyści z masażu skierowanego do kobiet w ciąży są już szeroko znane, ale niewiele osób wie, jak ważna jest ta terapia dla tych Pań, które chcą zajść w ciążę lub dla tych, które są w trakcie leczenia bezpłodności” – mówi lekarz. Renata França jest dumna z pracy nad takim protokołem: „Podczas każdego manewru skupiałam się na korzyściach, jakie masaż przynosi ciału przyszłej mamy, łącząc techniki drenażu limfatycznego i głębokiego relaksu, połączone w celu redukcji kortyzolu”. Babymoon ma stać się ważnym elementem w życiu par, które są w trakcie starań o powiększenie rodziny, ponieważ wpływa pozytywnie na szereg funkcji organizmu kobiet pragnących zajść w ciążę. „ Naszym celem jest maksymalne ułatwienie oraz zminimalizowanie stresu dla par, które chcą zostać rodzicami; chcemy przyczynić się do szczęśliwego zakończenia”, mówi dr José Bento. Dodaje: „Renata jest wybitną specjalistką w masażu. Dlatego nikt nie byłby lepszy od niej, aby opracować technikę skoncentrowaną na tym celu”.

Masz pytania? Napisz do mnie!

Przed skorzystaniem z moich usług, zapoznaj się z regulaminem oraz przeciwwskazaniami.