Masaże twarzy

Masaże twarzy

Masaż Kobido

Masaż Kobido jest przede wszystkim masażem odmładzającym gwarantującym według jego zwolenników efekt porównywalny z procedurą liftingu. Relaksacyjne ruchy pozwalają zlikwidować napięcie nerwowe, usuwając z twarzy oznaki stresu, podczas gdy techniki stymulacyjne poprawiają ukrwienie tkanki i działają na mięśnie mimiczne zmuszając je do pracy, a konsekwencji wzmocnienia się. 

kobido
transbukalny

Masaż transbukalny

Drobne niedoskonałości oraz poważne dolegliwości medyczne mogą być podstawą do przeprowadzenia masażu transbukalnego. 

Charakterystyka zabiegu polega na obustronnym ugniataniu zewnętrznych tkanek twarzy

Masaż Poliwagalny

Masaż poliwagalny zwany również terapią nerwu błędnego, ma na celu rozluźnienie zakończeń nerwowych i mięśni mimicznych twarzy. Jego efekt jest spektakularny, prowadzi do głębokiego relaksu, rozświetla, wygładza i wyraźnie poprawia napięcie skóry.
W dzisiejszym świecie, pełnym napięć i stresu, a także spadku odporności organizmu chociażby w związku z pandemią, stymulacja nerwu błędnego okazuje się być fundamentalna w zachowaniu zdrowia oraz równowagi fizycznej i psychicznej organizmu.
Według teorii poliwagalnej działanie autonomicznego układu nerwowego można podzielić na część współczulną (walcz i uciekaj), część grzbietową nerwu błędnego (zwolnienie, apatia, zachowanie depresyjne) oraz część brzuszną układu nerwowego (pozytywny stan odprężenia i zaangażowania społecznego). Te trzy części regulują działanie organizmu i pomagają w utrzymaniu homeostazy – stan równowagi organizmu.
masaz-poliwagalny
guasha

Masaż Gua Sha

Masaż Gua sha skupia się głównie na drenażu, czyli pobudzeniu przepływu krwi i limfy. Dzięki czemu niwelujemy obrzęki oraz opuchnięcia w okolicy twarzy, szyi i dekoltu.

GALERIA

Masz pytania? Napisz do mnie!

Przed skorzystaniem z moich usług, zapoznaj się z regulaminem oraz przeciwwskazaniami.